Fotroll Per Iphone 4 4s 5 Dhe 5s

Shitet nga: Denis 22 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   1,5 EUR

Komuna: Rahovec
Shes Mbulesa Per Iphone 4 4s 5 Dhe 5s. Jane te ardhura Nga Anglia Jane Oregjinale ne Najllon. Kush I mere krejt Ja Japi Ma lir. Shes edhe nje adapter per Iphone 4 ose 4s por mundeni me lidh iphonin me televizor me kete kabell. Baj Ndrrim Me Naj Sen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim