smart watch samsung gear 2

Shitet nga: lutfi 26 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
samsung gear 2 water ressistent per sistem andorid orgjinal i perdorur shum pak ne gjendje perfekte i blerë ne zvicerr i kam dhe faturat e blerjes
Bej ndrrim me nje smart watch apple orgjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim