CANON BG3

Shitet nga: KAMBERI 13 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
BATERY GRIP Për canon 350D dhe Canon 400D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim