Foto aparat Canon 350 D

Shitet nga: sokoli 28 Maj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Fotoaparat te Ri Canon 350D, me 2 GB kartele me objektiv 18/55 i posaardhur nga Zvicrra.Me paket origjinale, libra dhe CD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim