Sony Cybershot

Shitet nga: Jahja 24 Sht 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Me aparate vjen qanta dhe 32GB class 10 memorycard.

- 18.2 megapixels "Exmor R" CMOS sensor for superior low-light performance
- 30X optical zoom
- 3.0-inch LCD
- GPS and Compass record shot location & direction
- Optical SteadyShot image stabilization with 3-way Active Mode
- Full HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim