LG TV

Shitet nga: Rasim 15 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes LG TV te vitit 2014 eshte Smart TV, problemi me te eshte se vetem ekranin e ka te thyer, pasi qe femia e ka mshuar me digitron dhe e ka thyer gjamin, kurse ne qofse i ndrrohet gjami tv-ja punon perfekt pasi qe nuk ka problem tjeter ekranin besoj qe mundeni me ja ndrru pasi qe ka tv servisa qe e bejen kete pune, qmimi eshte i pa diskutushem 80 Euro.

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim