TV shum mir firmes SEG 75 cm madhsia

Shitet nga: lenti 10 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
OSHT SHUM i mir arsua qe pe heki pedu memarr njo mate vogel per dhom se ky osht imarr meshum info edhe ne viber044.719,590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim