Televizor Samsung

Shitet nga: Fatlind Kryeziu 21 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Samsung , ne menyre shume te rregullt dhe i ruajtur . ÇMIMI : 350 Euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim