DVD Recorder Panasonic DMR EH 57 dhe DMR EH

Shitet nga: sokoli 21 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD Recordera Panasonic DMR EH 57 me Harddisk 160 GB, dhe DMR EH 67 me Harddisk 250 GB. me hyrje Scart, Firewire kabel, me Kartel SD,me teledirigjues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim