Sony PMW EX1

Shitet nga: Neptun 15 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Video kamera
Shes Kameren Profesionale FULL HD
Sony PMW EX1
Kamera eshte shume pak e perdorur dhe i ka te gjitha pjeset percjellese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim