Videocameren e krahut SONY

Shitet nga: sokoli 28 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Video kamera
Shes Videocameren e krahut SONY , me kasetat DVCAM me koheygjatje, qe incizon 60 min, dhe 180 min. ne gjendje perfekte me 2 bateri, me Monitor te vogel , me ose pa cante te aluminit
Poashtu kemi edhe Casetat origjinale te Sonit DVCAM..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim