kamer

Shitet nga: Valmir Krasniqi 12 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Video kamera
shes kamer dore,Canon me Sd cart ,ekran levizes dhe me adapter origjinal .baterin e man shum gjat

eshte shum pak e perdorur
nderrime nuk behen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim