ALARM kundër vjedhjes JABLOTRON EDI

Shitet nga: EDI 10 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kemi kamera vëzhguese "HIKVISION" dhe Alarme kundër vjedhjes "JABLOTRON" me SHUMICE dhe PAKICE, poashtu edhe kabllo të llojeve të ndryshme, HARD DISK, BNC konektora për kamera, adaptera për furnizim etj.
Të gjitha produktet tona janë me garancion dhe me standarde të certifikuara. Ofrojmë edhe përkrahje teknike.

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim