Alarm dhe kamera

Shitet nga: Muharrem 11 Mar 06:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa foto nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

Kamera vezhgimi IP dhe Analog nga vendi dhe distanca per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

Malishev Kosovë

Viber + 377 - 44 - 131 - 659

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim