Kamere vezhguese

Shitet nga: Ibra 05 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere vezhguese per lokale.E ardhur nga italia.e paperdorur. Mundsi ndrrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim