Fellne&Celulare

Shitet nga: halim 07 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   75 EUR

Komuna: Rahovec
Fellne VW R14 , qmimi 50 eu duhet me riparu , dhe shesi ajphon 3 qmimi 35 eu . te leximi i kartel eshte i demtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim