Lg p700

Shitet nga: lg 08 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Rahovec
shes lg p700 shum i ruajtun me kamer shume te paster versioni:4.1.2 jelly bean per me shume info kontakto:049177487 dhe 049673764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim