Lg p700

Shitet nga: lg 08 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Rahovec
shes lg p 700 me qmim te volitshem i ka te gjitha applikacionet e androidit versionin e ka 4.1.2 jelly bean versioni ma iri per lg per me shume info kontakto ne :049177487 dhe 049673764
pres bleres serioz qmimi i diskutueshem
Kamera shume e paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim