Shes Nokia C7 i importuar nga Austria-full unlock

Shitet nga: Adriatik Morina 25 Dhj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C7
Mundeni me kontaktu edhe ne Viber dhe WhatsApp , numri i njejte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim