Samsung ativ s 16 gb

Shitet nga: adi 19 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet samsung ativ s ne gjendje shum te mir, 16 gb te veten dhe 16 gb memorje cart, i bejn te gjitha programet viber, skype, facebook, whatsap etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim