Telefoni esht shit flm merrjep

Shitet nga: luli 21 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Shes samsung note n7000 16gb plus sd card 5.3inch ekrani i zi android 4.1.2 camera 8megapixel dhe tjetra 1.9 ben me te gjitha aplikacionet dhe me te gjitha kartelat esht orgjinal esht i perdorur cmimi 150€ mund te shruani ne viber +37744946467 bej ndrim me samsung galaxy note 2 ose samsung galaxy s4 shtoj diferencen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim