Fellne 15

Shitet nga: bimi 24 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 vrima per me shum viber + 37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim