Fellne 16 coll

Shitet nga: Fellne 12 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 coll
Pak te perdorura per golf ( 205/50/16 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim