4 Bandashë Bashkë Me Goma Me Nr: 225-55-16

Shitet nga: Ruzhdi MEKANI 03 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandashë së bashku me goma me nr: 225-55-16, bandashët janë shumë të ruajtur dhe në mënyrë të rregullt për të funksionuar, gomat janë M+S, dmth hyjn në punë edhe për stinën e verës po ashtu edhe për stinën e dimrit, për 4 bandashët së bashku me goma çmimi kushtues është: 350€.
Të interesuarit mund të lajmërohen në nr e telefonit: 045 - 371 415 , po ashtu edhe në e-mail adresen e kësaj llogarie.Ose mund të na gjeni në lokacionin ( vendin ) Drenoc - Rahovec.
Pronari: Ragip ZYBERAJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim