4 Goma Te Veres

Shitet nga: Goma 07 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma Te Veres 205/55r16
Jon Shum Te Mira Dhe Nuk Jon Te Demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim