BBS

Shitet nga: nertil 13 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite. fellna bbs shum te mira ne gjendje te regullt te balancuara ,
15 zoll
me 4 vrima
vw golf 1 . 2 . 3 nuk boj ndrim.
per me shum informata 049-891-903 ,mund tju pergjigjem dhe ne viber 0038649891903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim