Bandash alomini 15

Shitet nga: Defrim 18 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alomini 15 orgjinale BORBET shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim