Bandash

Shitet nga: Besnik 17 Shk 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash per Mazda R14 ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim