Bandash

Shitet nga: Xx 26 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash komplet me goma te sapoardhura nga Gjermania 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim