Bandash

Shitet nga: Bandash 02 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   140 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te 4 . Te veres. Goma 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim