Bandasha per kamion

Shitet nga: agim 30 Qer 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha per kamion kanata te mbrapme
federa per trapin e par per 814
bandasha per prekolic traktorit
dhe shum sendet tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim