Bandazhe dhe goma

Shitet nga: Betim 29 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dhe bandazhe 17-she,ne gjendje shume te mire si gomat ashtu edhe bandazhet.Çmimi i diskutueshem per bleres serioz,ju flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim