Borrbet felgat 16 zoll 9J fellna

Shitet nga: XXX 14 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellna BORRBET 16 x 9J
Fellna jan per Golf 1 2 3
Jan per BMW kock
Jan per. OPEL
Jan me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim