Euro goma

Shitet nga: Euro goma 25 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 14/20 per bager ose grader jon te ardhura nga gjermania , cmimi si pas marrveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim