Felga 16/per Golf 4

Shitet nga: Meti Krasniqi 16 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Per GOLF 4.
16 / Col
Jan te gjona...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim