Felga Alumini

Shitet nga: Mentor 23 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga Alumini per BMW 18 coll ne gjendje shum te mir me garancion ,mund të na kontaktoni edhe viber +37744119972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim