Fellga me gomat Extra te Bukura

Shitet nga: durgo 28 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane keto ne foto-shume te bukura
Nr.15

Gomat jane 195/55 R15 85V
Gomat jane poathuajse te reja-te veres.

Kontakti i mundshem edhe ne vibeir.
Diskutoj vetem me bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim