Fellga

Shitet nga: Florent Perboqi 04 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane ne gjendje shun te mir nuk dridhin bojn per golf 1-2-3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim