Fellga 18

Shitet nga: luli 22 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
O.Z abt 225.45.18 nga gjermania 250euro
Me 10 bira golf 4 5 pasat mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim