Fellga

Shitet nga: ..... 23 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 16 2 te gjona 2 normale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim