Fellga

Shitet nga: Sela 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205-55-16 me goma te mira dimrit continental gomat jan te blera ne zvicerr i baj ndrrim edhe me goma 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim