Fellgat 18 coll per BMW

Shitet nga: Bardhi 06 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellgat 18 coll per BMW , me goma te veres, jan shum te rujtne, jan firm BBS e Gjermanis per me shum ne nr e tel ----> 045358715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim