Fellka 17

Shitet nga: Shkelzen 21 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellka 17 Jan te mir Jan me goma te ardhur nga austrija pak te perdorura bej dhe ndrrim me fellka tjer per me shum info ne Tele...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim