Fellna 14

Shitet nga: esat 04 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna nr 14 per Golf 2 3 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim