Fellna 16

Shitet nga: blend 19 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 16 me goma t veres
Shes ose ndrroj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim