Fellna O.Z Racing 16

Shitet nga: Alaudin 05 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini te markes O.Z 16 originale 4 copa
- 7 J x 16 H2
- ET 16
- 4 x 108 - 110

Bojn per FORD , dhe te tjer qe jan njejt si fordat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim