Fellna per Audi

Shitet nga: Fidan 07 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 17coll per Audi apo VW. Fellnat jane te ruajtura dhe te drejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim