Fellna te bmw 215.45.17

Shitet nga: Arton 01 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellget jan ne gjendje shum te mir nuk jan te demruara perpos fellgave jan edhe gomat e reja nuk jan te perdorura e kan bilancimin per me shum kontaktoni 049666186 qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim