Fellna

Shitet nga: toni 01 Tet 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 16 coll 195/50 r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim