Fellna

Shitet nga: ensar 29 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 17 me guma te dimrit jan shum tmira per mercedes audi golf etj bej edhe ndrim
+37744548219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim